starty tréninků a závodů 2018

16.6. Amberg 2   6,30

16.6. Eschweiler 2   6,15

10.6. Kupferzell 2    5,45

2.6. Tachov 3    6,30 h

2.6.  Eschweiler     7,00 h

27.5.  Heilbronn 1     6,30 h

20.5.  auto z důvodu nepřetržitého deště přejíždí na NMS Rothenburg – START 8.30 h

13.5.  Amberg 1     7,30 h

6,5,  Tachov 2   7,30 h

5,5,  Tachov1     7,00 h

29.4. Rokycany     7,00 h

22.4. Žebrák     7,15 h

Starty 2017

Amberg 2 start 9,45

Amberg 1 start 10,15 odlet dobrý správným směrem

Tachov 2 start 9,30

Tachov 1 start 7,30

Rokycany start 7,30

Žebrák start 7,30 h

————————————————————–

Thionville 3 stat 6,35 h

Heilbronn 2 start 9,00 h

Amberg 5 start 8,45 Video 1 Video 2

Oostende start v 6,15 h

Kupferzell 2 start v 6,00 h Video 1 Video 2

Thionville 2 start v 6,00 h

Amberg 4 start v 6,15 h Video 1 Video 2

Herborn – Haiger start v 6,05 h Video 1 Video 2 Video 3 Video 4 (porovnání našich košů a nástavby s nástavbami a boxy ostatních organizací v Čechách) Video 5

Amberg 3  start v 6,30 h Video 1 Video 2

Troyes start v 6,00 h

Aschaffenburg start   6,00 h Video

ville 1 start 6,15h

Amberg 2 start  6,00 h

Amberg 2 vypouštění Video1

Amberg 2 vypouštění Video2

Heilbron 1 start 6,15

Kupferzell 1 start   6,30 h

Amberg 1 start    6,45 h

Tachov 2 start 7,10 h

Tachov 1 start  v 9,00 h

trénink Rokycany start v 8,50 h

trénink Žebrák start v 10,00 h

změna tréninků!!!!!

Trénink Žebrák – svoz v pátek 28.4. (začátek svozu Brandýs 18 hod.) – vypuštění sobota 29.4.2017

Trénink Rokycany – svoz neděle 30.4. (začátek svozu Brandýs 18 hod.) – vypuštění pondělí 1.5.2017

 

 

Jen upozornění na pátek – není vyloučen pozdní příjezd vzhledem k pracovnímu vytížení auta.

 

Počty boxů – tréninky + KT

POČTY BOXŮ   –   TRÉNINKY + KRÁTKÉ TRATĚ

 

 

 

 

 

 

ŽEBRÁK

 

ROKYCANY

 

TACHOV 1

 

TACHOV 2

 

AMBERG 1,2,3,4,5

 

BRANDÝS

16 15 13 13 11
 

ÚJEZD

11 11 12 11 11
 

PEČKY

14 12 10 7 10
 

KOSTELEC

10 13 11 13 12
 

ŘÍČANY

18 17,5 13 14 12,5
 

DUBEČ

6 5,5 8 8 10,5
 

KOBYLISY + ŽIŽKOV

5,5 7 10 10 10,5
 

MICHLE

3,5 3 7 8 6,5
           
 

CELKEM

 

84 84 84 84 84

Časy odjezdů auta tréninky + KT

Spolek Místo nakládky 22.4. Žebrák

29.4. Rokycany

5.5.  Tachov 1

7.5.  Tachov 2

13.5. Amberg 1

2.6. Amberg 2

16.6. Amberg 3

30.6. Amberg 4

14.7. Amberg 5

Brandýs St. Boleslav 18.00 18.00
Újezd Šestajovice 18.30 18.30
Pečky Pečky 19.10 19.10
Kostelec nČL Kostelec nČL 19.40 19.40
Říčany Babice 20.10 20.10
Dubeč Dubeč 20.50 20.50
Kobylisy + Žižkov Kobylisy 21.30 21.30
Michle Michle 22.00 22.00