Starty treninku a zavodu 2020

13.9.  Amberg 1    8.15

6.9.    Tachov 2.    8.00

29.8.  Tachov 1.   8.15

23.8.  Rokycany 7.00

https://www.youtube.com/watch?v=zOOQxKfrZY8

https://www.youtube.com/watch?v=Gly4b8hN20Q

16.8. Start po mlze Zebrak 9.30

https://www.youtube.com/watch?v=fci2ubovats

8.8.  Tachov 3    6.15

https://www.youtube.com/watch?v=RTv0IrunJ8o

https://www.youtube.com/watch?v=jo-tt7fhmxY

1.8.   Heilbronn 2.   6.15

https://www.youtube.com/watch?v=ECFPflDYbYs

https://www.youtube.com/watch?v=TFCEOyPd5WM

25.7.   Schwabach 2.   6.30

https://www.youtube.com/watch?v=2K9l2LmfH-U

https://www.youtube.com/watch?v=r1ozwEcCjNs

https://www.youtube.com/watch?v=_7MPQC_LdUM

25.7.   Saarloius 6.15

(vypouštěno KUDT)

19.7.    Kupferzell 3.   6.00

https://www.youtube.com/watch?v=ZImp1BoVEl4

https://www.youtube.com/watch?v=z_DhYY3Jj2w

https://www.youtube.com/watch?v=zExng4pwAFY

11.7.  Scwabach 1.     10.00

(vypouštěno OS Středočeské)

11.7.   Knokke-Damme   7.00

(vypouštěno KUDT)

5.7.    Darmstadt   6.00

https://www.youtube.com/watch?v=tTRWq1dD3tg

https://www.youtube.com/watch?v=W8MFd4rNcHs

https://www.youtube.com/watch?v=C14dMjp6Gag

27.6.  Amberg 3.    6.00

https://www.youtube.com/watch?v=7axRnVOHIQ8

https://www.youtube.com/watch?v=jiWy_a48aLI

21.6   Kupferzel. 2.     6.00

https://www.youtube.com/watch?v=KWu1VJOBZpM

https://www.youtube.com/watch?v=biumc-Bg3mo

13.6.  Amberg 2.    6.30

https://www.youtube.com/watch?v=Dz6rh0DyqIc

https://www.youtube.com/watch?v=3pqY4gQ2z9k

7.6.  Holubi jsou stahovani na NMS Amberg z duvodu pocasi. Holubi stazeny na NMS Tachov, start 13.15 –https://www.youtube.com/watch?v=8aOxGTzNdSY

https://www.youtube.com/watch?v=4C5NP7MMI5k

30.5.   Kupferzel.   7.00

(vypouštěno OS Středočeské)

30.5.  Tachov cup.   8.00

https://www.youtube.com/watch?v=myml4JewKrE

https://www.youtube.com/watch?v=io1L81WAIJM

24.5.   Amberg 1.  8.00

https://www.youtube.com/watch?v=lKKi5JR_sjk

https://www.youtube.com/watch?v=3S3QKPVnjTc

17.5. Tachov 2.    8.00

9.5.  Tachov 1.   8.00

3.5. Rokycany.  8.00

1.5. Zebrak.    8.00

starty závodů 2019

Videa ze startů

V seznamu videí (viz. výše) jsou k dispozici videa ze závodů holoubat.

Tachov 1.   7.15

Heilbron 2 start 6.00

Amberg 5 start 5.45 zatazeno bez deste

Kupferzel 3 start po bource 6.30

Bad Vilbel. 7.30

Amberg 3 start 5.45

Eschweiler 6.00

 

Amberg 2 start 6.00

Heilbron 1 start 7.30

Kuoferzel 1 start 7.00

Amberg 1 start 7.00

Tachov 2.  Start 8.00

Taachov 1 start.  8.30

Rokycany.   8.30

 

Žebrák start 8.00

 

starty tréninků a závodů 2018

22.9.  Amberg 2     8,15

16,9.  Amberg 1    8,15

9.9. Tachov 1      7,30

1.9. Tachov 1 – auto se vrací, vypustí se to až to bude možné, možná až zítra, holoubata budou nakrmena a napojena

19.8.  Rokycany  6,30

 

22.7.  Heilbron 3    6,45

14.7. Amberg4  6,15

14.7. Eschweiler 3    6,00

8.7. Kupferzell  6,00

30.6.  Amberg 6   6,00

30.6. Knokke ZZ   6,00

24.6. Heilbronn 2    6,00

16.6. Amberg 2   6,30

16.6. Eschweiler 2   6,15

10.6. Kupferzell 2    5,45

2.6. Tachov 3    6,30 h

2.6.  Eschweiler     7,00 h

27.5.  Heilbronn 1     6,30 h

20.5.  auto z důvodu nepřetržitého deště přejíždí na NMS Rothenburg – START 8.30 h

13.5.  Amberg 1     7,30 h

6,5,  Tachov 2   7,30 h

5,5,  Tachov1     7,00 h

29.4. Rokycany     7,00 h

22.4. Žebrák     7,15 h